GYKM-10100 Hydrauliczny otwieracz drzwi
Krótki opis:
Szczegóły produktu
Tagi produktów
Model: GYKM-10/100 Hydrauliczny otwieracz drzwi
Model: GYKM-10/100
Aplikacja:
Specyfikacja techniczna
Rozprzestrzenianie się pojemności
10 ton
Szerokość
100 mm
Ciśnienie robocze
63 MP
Rozmiar węża
Długość: 3 m
Średnica zewnętrzna: 13,5 mm
Średnica wewnętrzna: 5 mm