RXR-YC25000BD Robot gaśniczy i rozpoznawczy z systemem oddymiania i przeciwwybuchowym
Krótki opis:
Szczegóły produktu
Tagi produktów
Przegląd produktu
Zakres zastosowania
Ratownictwo pożarowe w dużych przedsiębiorstwach naftowych i chemicznych
W środowisku ratowniczym występuje łatwopalny gaz, wyciek cieczy, może dojść do wybuchu
Ratownictwo w środowisku dymu, gazów toksycznych i szkodliwych
Potrzebna jest bliska walka z ogniem i personel blisko środowiska narażonego na ofiary w ludziach
Charakterystyka produktu
1.★ Palenie tytoniu
2. Wykrywanie gazów toksycznych i szkodliwych
8 gazów i 2 parametry środowiskowe
3.★ przyczepność: N 6500
4.★ Uzyskaj dostęp do platformy chmurowej Robot Network
Kluczowe wskaźniki techniczne
4.1 Roboty:
1. Nazwa: Robot do wykrywania dymu pożarowego
2.Model: RXR-YC25000BD
7. Zasilanie: elektryczne, bateria litowa trójskładnikowa
8. Wymiary: długość 1964 mm × szerokość 1298 mm × wysokość 1543 mm (parametr ten jest zgodny z raportem z kontroli Krajowego Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Sprzętu Pożarniczego)
9. Średnica kierownicy: 2130 mm (parametr ten jest zgodny z raportem z inspekcji Krajowego Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Sprzętu Pożarniczego (CNPC)
10. Waga: ≤ kg 870
12.★ odległość oporu: ≥100 m (oporu dwóch pełnych pasów wodnych DN80))
13. Prędkość chodzenia: 0~1,36 m/s, bezstopniowa zmiana prędkości za pomocą pilota
16. Wysokość nad głową: ≥250 mm (parametr ten jest zgodny z raportem z kontroli Krajowego Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Sprzętu Pożarniczego)
17.★ prześwit od podłoża: 194 mm (Parametr ten jest zgodny z raportem z inspekcji Krajowego Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Sprzętu Pożarniczego (NCQPC)
18.Kąt stabilizacji bocznej: ≥45°
19.Czas trwania marszu: ≥ 2,5 h
20. Czas życia: ≥10 godz.
22. Odległość transmisji wideo: 1500 m
28. Terminal sterujący: Przenośny cyfrowy zintegrowany terminal zdalnego sterowania
4.2 Robotyczny system oddymiania:
1. Maszyna wydechowa: Redel Exhaust Machine
2.★ objętość powietrza: m³/h 25 000
3.★ kąt: -3~16°
4.★ Wysokość maszyny oddymiającej CITIC: mm 1210
5. Ciśnienie robocze: 1,0~1,2 MPa
6. Interfejs wodny: japońska szybka wtyczka DN80
7.★ Tryb jazdy: Napęd wodny
8.★ maksymalny przepływ wody: 620 litrów/min
4.3 System rozpoznania robota:
2. Wysokość podnoszenia platformy podnoszącej ★ przeciwwybuchowej: wysokość początkowa: 1326 mm, wysokość podnoszenia 2133 mm
CH4: Objętość 0-100 procent
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Zakres temperatur: od -25°C do 60°CC
Zakres wilgotności: RH do 90 procent RH 0 procent
4.4 Percepcja obrazu i dźwięku przez robota:
3. Piksele aparatu: milion obrazów HD, rozdzielczość 1080 P, szeroki kąt 60°
4.★ Stopień ochrony kamery: IP68
5. Wymagania techniczne dotyczące pozyskiwania dźwięku: zdalne pozyskiwanie dźwięku terenowego, łatwe zrozumienie sytuacji uwięzionych osób, odległość odbioru 5 metrów, zakres częstotliwości 20 Hz~20 kHz, czułość ≥40 dB
4.5 Parametry konfiguracji terminala zdalnego sterowania
1. Wymiary: 410*310*70 mm (bez wysokości kołyski)
2.Masa całkowita: 6,5 kg
4. Platforma systemu sterowania: system operacyjny Windows 7
5.Godziny pracy: 8 godz.
11. Przełącznik wideo: Tak, przełącznik punktowy z automatycznym resetem
12. Sterowanie funkcją automatycznego holowania: Tak, przełącznik punktu samoczynnego resetowania
14. Narzędzia pomocnicze: ręczny pilot zdalnego sterowania, pasek na ramię, mobilny statyw
4.6 Funkcjonalność internetowa:
1. Funkcja GPS: Możliwość sprawdzenia lokalizacji GPS i śledzenia
4.7 Inne:
Konfiguracja produktu
1. Robot do wykrywania dymu pożarowego ×1
2. Terminal zdalnego sterowania ręcznego × 1
3. Ładowarka karoserii (54,6 V) × 1 zestaw
4. Ładowarka do pilota (19,6 V) × 1 zestaw